פיצ'רים ויתרונות

הפיצ'רים והיתרונות שלנו

ניהול וחלוקה לעסקים

בדיגיטל קארדס אנחנו מסתכלים על הצורך שלכם בצורה יותר רחבה מהפתרונות האחרים בשוק. מנהלים יותר מעסק אחד? מהיום יש לכם שליטה מלאה על כרטיסי הביקור של כל העובדים שלכם, עם חלוקה מסודרת ואנליטיקות לכל עסק בנפרד.

גרפיקה מגוונת, ממותגת ויוקרתית

כרטיס הביקור הדיגיטלי לא חייב להיראות כמו דף נחיתה זול או כרטיס שעוצב בחיפזון. בדיגיטל קארדס כרטיסי הביקור מעוצבים ע"י מיטב המעצבים הישראליים, עם אפשרות להתאמה אישית מלאה על ידכם, ללא כל ידע או נסיון טכני !

שיתוף מהיר באמצעות אפליקציה

עם אפליקציות ה-iOS והאנדרואיד של דיגיטל קארדס, אתם והעובדים שלכם תוכלו לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם ב2 קליקים בודדים (פתח -> שתף).

רוצים אפליקציה ממותגת לעסק שלכם לשיתוף כרטיסי הביקור? צרו קשר, זה זול יותר ממה שחשבתם, ומשתלם לא פחות.

כרטיס ביקור ויזואלי

היתרון האדיר של דיגיטל קארדס הוא לדעת לעשות טרנספורמציה מלאה מהעולם הפיזי לדיגיטלי, מבלי לאבד את המהות והויזואליות המוכרת.

עם כרטיסי הביקור הדיגיטליים, תוכלו ליצור גם כרטיס ויזואלי הדומה 1 ל-1 לכרטיסי הפיזי שלכם, אשר ישמש אתכם בעולם הדיגיטלי.
קרא עוד »

דומיין עסקי ותעודות SSL

כרטיס הביקור של העובדים שלכם הוא כרטיס הביקור של העסק שלכם. אצלנו בקלות תוכלו להגדיר כתובת מותאמת אישית בסגנון mybusiness.com/name, ואפילו לא צריך ידע מוקדם או לשלם הרבה בשביל זה.

ומה היתרון בתעודות SSL לכרטיס הביקור הדיגיטלי? מיתוג, יוקרה, וגם גוגל יאהב אתכם יותר.

למה לנהל לבד? תאצילו סמכויות

למה לנהל לבד את כרטיסי הביקור של העסק שלכם? או למה לתת את אותם פרטי גישה לכמה מנהלי משאבי אנוש? בדיגיטל קארדס תוכלו להגדיר אנשי צוות לכל עסק, והם ינהלו עבורך את כל כרטיסי הביקור, כל אחד עם פרטי הגישה שלו, והיסטוריית פעולות כללית.

אנליטיקות שיגרמו לכם להבין

אנחנו בדיגיטל קארדס יודעים שכרטיסי הביקור הדיגיטליים לא נועדו ליופי, ובסוף כל עסק צריך להבין כמה כדאית ההשקעה שלו במעבר מהדפוס לדיגיטל.

לכן אנחנו בדיגיטל קארדס משקיעים באנאליטיקות שיתנו לכם תמונת מצב ברורה ורחבה ככל האפשר, ככה שתוכלו לראות את הצמיחה וההתפתחות במספרים, ולא בדיבורים.

והפיצ'רים שכולם מציעים...

נו, אתם יודעים… כרטיס ביקור דיגיטלי שיש בו כפתורים של שיתוף, שיחת טלפון, הודעת Whatsapp, שליחת SMS, שליחת מייל, גלריית תמונות, ניווט בוויז, מבט בגוגל מפות, קישור לפייסבוק, קישור ללינקדין, קישור לטוויטר, קישור ליוטיוב, קישור לאתר… וכ'ו וכ'ו…

בעל עסק בינוני עד חברה גדולה? בואו לגלות את הפיצ'רים המיוחדים שמגיעים לכם והפתרונות המושלמים עבורכם!

כרטיס ביקור ויזואלי

אז מה זה בעצם כרטיס ביקור ויזואלי?

אנחנו בדיגיטל קארדס מבינים את החשיבות וההשלכות במעבר מהדפוס לדיגיטל. בעוד הפתרונות הקיימים בשוק מציעים כרטיסי ביקור דיגיטליים הדומים יותר לדפי נחיתה זולים, אנחנו מבצעים טרנספומציה מלאה מהדפוס לדיגיטל, כך שכל מי שיכנס לכרטיס הדיגיטלי שלכם, יבין לאן הוא נכנס ולאיזו מטרה.

הכרטיס הויזואלי הוא העתק דיגיטלי של הכרטיס ביקור המודפס שלכם, כך שכל מי שנכנס לכרטיס ביקור הדיגיטלי, מבין באופן מיידי שמדובר בכרטיס ביקור, ולא בדף נחיתה.

מעבר לכך שכרטיס ביקור ויזואלי מוסיף למקצועיות של כרטיס הביקור הדיגיטלי, הוא גם ניתן לשימוש במקומות נוספים כמו בתכתובות דוא"ל וכדומה.

ואיך יוצרים אותו? כמו כל דבר אצלנו – פשוט, בעזרת עורך ייעודי שבנינו עבורכם, תוכלו ליצור את הכרטיס הויזואלי המושלם והמתאים ביותר לטעמכם, בלי שום רקע או נסיון טכני קודם.

 

פאנל הניהול שלנו

הכירו את פאנל הניהול המתקדם שלנו

פאנל הניהול של דיגיטל קארדס הוא הפאנל המתקדם, המגוון והאיכותי ביותר בעולם. מהיום השליטה על כרטיסי הביקור הדיגיטליים של העסק שלך נמצאת בידיים שלכם.

להרשמה לפאנל הניהול לחצו כאן.

נשמע מעניין?

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו!